RBR3MM30ATFTR
ROHM
ROHM RBR3MM30ATFTR
image shown is a representation only
RBR3MM30ATFTR
Description: SCHOTTKY DIODE 30V 3A SOD-123FL Supplier: ROHM Matchcode: RBR3MM30ATFTR MPP Rutronik No.: DSKY6740 Unit Pack: 3000 MOQ: 30000 package: SOD-123FL Packaging: REEL
V(RRM)
30 V
I(F)per diode
3 A
V(F)
0.51 V
T(j) max
150 °C
I(FSM)
30 A