RBR3LAM30BTFTR
ROHM
ROHM RBR3LAM30BTFTR
image shown is a representation only
RBR3LAM30BTFTR
Description: SCHOTTKY DIODE 30V 3A SOD-128 Supplier: ROHM Matchcode: RBR3LAM30BTFTR MPP Rutronik No.: DSKY6732 Unit Pack: 3000 MOQ: 27000 package: SOD-128 Packaging: REEL
V(RRM)
30 V
I(F)per diode
3 A
V(F)
0.53 V
T(j) max
150 °C
I(FSM)
45 A