1812L110/33MR
LITTELFUSE
LITTELFUSE 1812L110/33MR
image shown is a representation only
1812L110/33MR
Description: Resettable Fuse 1.1A 33V SMD Supplier: LITTELFUSE Matchcode: FU1,1ARESET Rutronik No.: FUSE6054 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL
I(HOLD)
1.1 A
Voltage
33 V
I(MAX)
20 A