D21.27247S.008
APACER
D21.27247S.008
Description: 8 GB DDR4-3200 SO-DIMM 1.2 V Supplier: Apacer Matchcode: D21.27247S.008 Rutronik No.: DISMOD2362 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Capacity
8 GB
Temp.max.
85°C
Temp.min.
-40°C
Clockfrequency
3200 MHZ