JM3200HSG-8G
TRANSCEND
TRANSCEND JM3200HSG-8G
image shown is a representation only
JM3200HSG-8G
Description: 8 GB DDR4-3200 SO-DIMM 1.2 V JetRam Supplier: TRANSCEND Matchcode: JM3200HSG-8G Rutronik No.: DISMOD2380 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Find Alternatives
Capacity
8 GB
Temp.max.
85°C
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
3200 MHZ