AP42320008G1B-001
APACER
APACER AP42320008G1B-001
image shown is a representation only
AP42320008G1B-001
Description: 8 GB DDR4-3200 SO-DIMM 1.2 V Supplier: Apacer Matchcode: AP42320008G1B-001 Rutronik No.: DISMOD2172 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Find Alternatives Datasheet
Capacity
8 GB
Temp.max.
85°C
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
3200 MHZ