BV1LE160EFJ-CE2
ROHM
ROHM BV1LE160EFJ-CE2
image shown is a representation only
BV1LE160EFJ-CE2
Description: LSS 40V 5A 160mOhm HTSOP-J8 Supplier: ROHM Matchcode: BV1LE160EFJ-CE2 Rutronik No.: ICIFP46600 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: HTSOPJ8SW Packaging: REEL