TGL34-43CA
DIOTEC
DIOTEC TGL34-43CA
image shown is a representation only
TGL34-43CA
Description: TRANSIL BI 0,15KW 43V MiniMELF Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-43CA Rutronik No.: DTRL15147 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MiniMELF Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Pwr Dissipation
0.15 kW
Application
BI
Stand-off V Vwm
36.8 V
Breakdown-V(BR)
43 V
Clamping voltag
59.3 V
Tolerance
5 %