CL32B226KOJVPJE
SAMSUNG EM
SAMSUNG EM CL32B226KOJVPJE
image shown is a representation only
CL32B226KOJVPJE
Description: KC 22µF1210 10% 16V X7R AECQSTCU5 Supplier: SAMSUNG Electro-Mechanics Matchcode: KC22U1210X7R016KAECQSTCU5 Rutronik No.: KKA1195 Unit Pack: 1000 MOQ: 10000 package: 1210 Packaging: REEL BLI
C(N)
22µ F
V(N)
16 V
Tolerance
10%
Design / type
STCU
Purpose of use
AUTOMOTIVE
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
5 mm
Length
3.2 mm
Diameter/width
2.5 mm
Height
2.5 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm
Packaging
REEL BLI
Automotive
AEC-Q(200)
RoHS Status
RoHS-conform
Package
1210
Style
CHIP
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
South Korea
ABC-Code
B
Supplier Lead time
26 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Alternatives
MURATA
MURATA GCJ32ER71C226KE01L
GCJ32ER71C226KE01L
Passive Components
  • KC 22µF 1210 10% 16V X7R...