RBR2VWM30ATR
ROHM
ROHM RBR2VWM30A8SMTR
image shown is a representation only
RBR2VWM30ATR
Description: SCHOTTKY DIODE 30V 2A PMDE Supplier: ROHM Matchcode: RBR2VWM30ATR MPP Rutronik No.: DSKY6718 Unit Pack: 3000 MOQ: 42000 package: PMDE Packaging: REEL
V(RRM)
30 V
I(F)per diode
2 A
V(F)
0.53 V
T(j) max
150 °C
I(FSM)
30 A