DTA015EMT2L
ROHM
ROHM DTA015EMT2L
image shown is a representation only
DTA015EMT2L
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
VMT3
Polarisation
PNP
I(C)
0.1 A
V(CEO)
50 V
P(tot)
0.15 W