BR25H160FVT-2CE2
ROHM
ROHM BR25H160FVT-2CE2
image shown is a representation only
BR25H160FVT-2CE2
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Type
SPI
Density
16K bit
Organisation
2x8
Access time
40 ns
U(cc)
2.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
125 °C
I(cc)
0.002 A