BD33HA5MEFJ-ME2
ROHM
ROHM BD33HA5MEFJ-ME2
image shown is a representation only
BD33HA5MEFJ-ME2
Description: LDO.VREG 3,3V 0,5A HTSOP-J8 Supplier: ROHM Matchcode: BD33HA5MEFJ-ME2 Rutronik No.: ICSPR10406 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: HTSOP-J8 Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Mode
POS
Output Voltage
3.3 V