BBPY00321611601Y00
PULSE
PULSE BBPY00321611601Y00
image shown is a representation only
BBPY00321611601Y00
Description: BBPY00321611 600R 2A Rdc=0,1R Supplier: PULSE a YAGEO company Matchcode: FEC600R1206 Rutronik No.: FE5279 Unit Pack: 3000 MOQ: 42000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Mounting
SMD
Design size
1206
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
2000 mA
DCR
0.1 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %