BLM31KN102SN1L
MURATA
MURATA BLM31KN102SN1L
image shown is a representation only
BLM31KN102SN1L
Description: BLM31KN 1000R 1400mA Rdc=0,075R Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R1206 Rutronik No.: FE4655 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 Packaging: REEL
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1400 mA
DCR
0.075 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.6 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C
Tolerance
25 %