BLM18KG331SZ1D
MURATA
MURATA BLM18KG331SZ1D
image shown is a representation only
BLM18KG331SZ1D
Description: BLM18KG 330R 1700mA Rdc=0,08R Supplier: MURATA Matchcode: FEC330R0603 Rutronik No.: FE4511 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
330 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1700 mA
DCR
0.08 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %