BLM18KG102WH1D
MURATA
MURATA BLM18KG102WH1D
image shown is a representation only
BLM18KG102WH1D
Description: BLM18KG 1000R 800mA Rdc=0,23R Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R0603 Rutronik No.: FE4976 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
800 mA
DCR
0.7 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C
Tolerance
25 %