BLM18GG471SN1D
MURATA
MURATA BLM18GG471SN1D
image shown is a representation only
BLM18GG471SN1D
Description: BLM18GG 470R 200mA Rdc=1,3R Supplier: MURATA Matchcode: FEC470R0603 Rutronik No.: FE2133 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
470 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
1.3 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C