BLM18AG331SN1D
MURATA
MURATA BLM18AG331SN1D
image shown is a representation only
BLM18AG331SN1D
Description: BLM18AG 330R 600mA Rdc=0,30R Supplier: MURATA Matchcode: FEC330R0603 Rutronik No.: FE2126 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
330 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
600 mA
DCR
0.3 Ohm