BLM15PD800SN1D
MURATA
MURATA BLM15PD800SN1D
image shown is a representation only
BLM15PD800SN1D
Description: BLM15PD 80R 1500mA 0,07R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC80R0402 Rutronik No.: FE4441 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
80 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1500 mA
DCR
0.07 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %