BLM15PD600SN1J
MURATA
MURATA BLM15PD600SN1J
image shown is a representation only
BLM15PD600SN1J
Description: BLM15PD 60R 1700mA 0,06R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC60R0402 Rutronik No.: FE4888 Unit Pack: 50000 MOQ: 50000 Packaging: REEL
Impedance Z
60 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1700 mA
DCR
0.06 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %