BLM15KD200SN1D
MURATA
MURATA BLM15KD200SN1D
image shown is a representation only
BLM15KD200SN1D
Description: BLM15KD 20R 2350mA 25% Supplier: MURATA Matchcode: FE20R0402 Rutronik No.: FE4692 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: BULK
Find Alternatives
Impedance Z
20 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
2350 mA
DCR
0.011 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C