BLM15HD601SN1D
MURATA
MURATA BLM15HD601SN1D
image shown is a representation only
BLM15HD601SN1D
Description: BLM15HD 600R 300mA 0,85R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC600R0402 Rutronik No.: FE2309 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
300 mA
DCR
0.85 Ohm
Height
1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %