BLM15BX601SN1J
MURATA
MURATA BLM15BX601SN1J
image shown is a representation only
BLM15BX601SN1J
Description: BLM15BX 600R 350mA 0,46R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC600R0402 Rutronik No.: FE4599 Unit Pack: 50000 MOQ: 50000 Packaging: REEL
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
350 mA
DCR
0.46 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %