BLM15BX102SZ1D
MURATA
MURATA BLM15BX102SZ1D
image shown is a representation only
BLM15BX102SZ1D
Description: BLM15BX 1000R 100mA 0,65R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R0402 Rutronik No.: FE4997 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
300 mA
DCR
0.65 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %