BLM15AX700SN1D
MURATA
MURATA BLM15AX700SN1D
image shown is a representation only
BLM15AX700SN1D
Description: BLM15AX 70R 780mA 0,1R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC70R0402 Rutronik No.: FE5125 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Impedance Z
70 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
780 mA
DCR
0.1 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %