BLM15AX102SN1D
MURATA
MURATA BLM15AX102SN1D
image shown is a representation only
BLM15AX102SN1D
Description: BLM15AX 1000R 350mA 0,49R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R0402 Rutronik No.: FE3686 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
350 mA
DCR
0.49 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C