BLM15AG700SH1D
MURATA
MURATA BLM15AG700SH1D
image shown is a representation only
BLM15AG700SH1D
Description: BLM15AG 70R 500mA 0,15R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC70R0402 Rutronik No.: FE5084 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
70 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
500 mA
DCR
0.15 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %