BLM03PG330SN1D
MURATA
MURATA BLM03PG330SN1D
image shown is a representation only
BLM03PG330SN1D
Description: BLM03 33R 0,75A 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC33R0201 Rutronik No.: FE5186 Unit Pack: 15000 MOQ: 15000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
33 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
750 mA
DCR
0.09 Ohm
Length
0.6 mm
Width
0.3 mm
Height
0.3 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %