BLA2ABD221SN4D
MURATA
MURATA BLA2ABD221SN4D
image shown is a representation only
BLA2ABD221SN4D
Description: BLA2ABD 120R 200mA 4xARRAY Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R0804 Rutronik No.: FE4665 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Design size
0804
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
0.4 Ohm
Length
2 mm
Width
1 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %