C0805X223K1RECAUTO
C0805X223K1RECAUTO
Description:
KC 22nF 0805 10% 100V X7RAECQSTAGESD25kV
Matchcode:
KC22N0805X7R100KAECQSTAGESD25K
Rutronik No.:
KKA3493
8000
package:
Packaging:
REEL BLI
Find Alternatives
Datasheet
- C(N)
- 22n F
- Case size
- Dielectric
- X7R
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- ESD AUTOM.
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 5 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 0.78 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm