AS6C2016-55BIN
ALLIANCE
AS6C2016-55BIN
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
2M bit
Organisation
128Kx16
Access Time
55 ns
U(cc)
3,3/5,0 V
Package
FBGA48
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C