AS6C2008A-55TIN
ALLIANCE
ALLIANCE AS6C2008A-55TIN
image shown is a representation only
AS6C2008A-55TIN
Density
2M bit
Organisation
256Kx8
Package
TSOP32
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C