RF2-100B-T-00-50-G-HDW-RP
ADAM TECH
RF2-100B-T-00-50-G-HDW-RP
Contact style
MALE
Termin.style
THT
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF2
Feature funct.
50 Ohm