RF2-03HA-T-00-50-G-RP
ADAM TECH
RF2-03HA-T-00-50-G-RP
No.of contacts
03
Contact style
MALE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
500 V
Series
RF2
Oper.temp.min.
-65 °C
Oper.temp.max.
165 °C
Feature funct.
50 Ohm