YC358LJK-0722KL
YAGEO
YAGEO YC358LJK-0722KL
image shown is a representation only
YC358LJK-0722KL
Description: CN2512R8(L)22K 5% 0,063W CONVEX Supplier: YAGEO Matchcode: CN2512R822K5% Rutronik No.: WWN4929 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 package: 2512 Packaging: REEL
Resistor value
22K Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
0.063 W
Max.oper.volt.
50 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C
Temp.coeff.
200 ppm