YC164-JR-13220RL
YAGEO
YAGEO YC164-JR-13220RL
image shown is a representation only
YC164-JR-13220RL
Description: CN1206R4 220R 5% 0,063W CONVEX Supplier: YAGEO Matchcode: CN1206R4220R5% Rutronik No.: WWN5297 Unit Pack: 20000 MOQ: 100000 package: 1206 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Resistor value
220 Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
0.063 W
Max.oper.volt.
50 V
Temp.coeff.
200 ppm