YC164-JR-0733RL
YAGEO
YAGEO YC164-JR-0733RL
image shown is a representation only
YC164-JR-0733RL
Description: CN1206R4 33R 5% 0,063W CONVEX Supplier: YAGEO Matchcode: CN1206R433R5% Rutronik No.: WWN3411 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
33 Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
0.063 W
Max.oper.volt.
50 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C
Temp.coeff.
200 ppm