SL2220007B
SL2220007B
Description:
NTCR 22mm 20R 25% 0,04W
Supplier:
VISHAY
Matchcode:
NR20R2225%
Rutronik No.:
WNTC2329
Unit Pack:
100
MOQ:
500
package:
22mm
Packaging:
BULK
- Resistor value
- 20 Ω
- Res.tolerance
- 25 %
- Power rating
- 0.04 W
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Diameter
- 22 mm
- Packaging
- BULK
- Pitch
- 9.5 mm
- Wire length
- 38 mm
- Automotive
- NO
- Package
- 22mm