MKP1848C66060JY5
VISHAY
VISHAY MKP1848C66060JY5
image shown is a representation only
MKP1848C66060JY5
Description: MKP 1848C 60µF ±5% 600V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKP1848C66060JY5 Unit Pack: 45 MOQ: 45