MKP1848C64060JP5
VISHAY
VISHAY MKP1848C64060JP5
image shown is a representation only
MKP1848C64060JP5
Description: MKP 1848C 40µF ±5% 600V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKP1848C64060JP5 Unit Pack: 63 MOQ: 63