ACASA200232002P500
VISHAY
ACASA200232002P500
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
20K Ω
Package
0612
Res.tolerance
1 %
No.resistors
4
Power rating
0.1 W
Termination
CONVEX
Max.oper.volt.
75 V
Packaging
REEL
RoHS Status
RoHS-conform
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Temp.coeff.
50 ppm