JM5600ALG-8G
TRANSCEND
JM5600ALG-8G
Description: 8 GB DDR5-5600 DIMM 1.1 V JetRam Supplier: TRANSCEND Matchcode: JM5600ALG-8G Rutronik No.: ITRAM1064 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Temp.max.
85°C
Capacity
8 GB
Layout
DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
5600 MHZ
Pins
262
ECC
NO
Voltage
1,35 V