JM4800ASG-8G
TRANSCEND
TRANSCEND JM4800ASG-8G
image shown is a representation only
JM4800ASG-8G
Description: 8 GB DDR5-4800 SO-DIMM 1.1 V JetRam Supplier: TRANSCEND Matchcode: JM4800ASG-8G Rutronik No.: ITRAM1008 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Temp.max.
85°C
Capacity
8 GB
Layout
SO-DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
4800 MHZ
Pins
262
ECC
NO
Voltage
1,35 V
Registered
NO
Automotive
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
TRAY
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Taiwan
Supplier Lead time
130 weeks
Request or order:
Please login Allocation
Article with this quantity is not orderable. Please send us a request.
On request
On request
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Alternatives
ATP
ATP A5G08RC6BVQKSBO
A5G08RC6BVQKSBO
Embedded Storage
  • 8 GB DDR5-4800 SO-DIMM 1.1 V