JM4800ALG-8G
TRANSCEND
TRANSCEND JM4800ALG-8G
image shown is a representation only
JM4800ALG-8G
Description: 8 GB DDR5-4800 DIMM 1.1 V JetRam Supplier: TRANSCEND Matchcode: JM4800ALG-8G Rutronik No.: ITRAM1043 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Temp.max.
85°C
Capacity
8 GB
Layout
DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
4800 MHZ
Pins
288
ECC
NO
Voltage
1,1 V