URG6432L-1000-D-T05
SUSUMU
SUSUMU URG6432L-1000-D-T05
image shown is a representation only
URG6432L-1000-D-T05
Description: TF2512 100R 0,5% 0,75W TK2 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF2512100R0,5% Rutronik No.: WPR10869 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: 2512 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
100 Ω
Package
2512
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.75 W
Temp.coeff.
2 ppm
Max.oper.volt.
300 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C