URG2012V-3570-P-T01
SUSUMU
SUSUMU URG2012V-3570-P-T01
image shown is a representation only
URG2012V-3570-P-T01
Description: TF0805 357R 0,02% 0,1W TK5 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0805357R0,02% Rutronik No.: WPR7666 Unit Pack: 100 MOQ: 100 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
357 Ω
Res.tolerance
0.02 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
5 ppm
Max.oper.volt.
150 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C