URG2012V-201-P-T01
SUSUMU
SUSUMU URG2012V-201-P-T01
image shown is a representation only
URG2012V-201-P-T01
Description: TF0805 200R 0,02% 0,1W TK5 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0805200R0,02% Rutronik No.: WPR7671 Unit Pack: 100 MOQ: 100 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
200 Ω
Res.tolerance
0.02 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
5 ppm
Max.oper.volt.
150 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C