RR1220Q-84R5-D-M
SUSUMU
RR1220Q-84R5-D-M
Description: TF0805 84,5R 0,5% 0,1W TK50 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF080584,5R0,5% Rutronik No.: WPR11591 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0805 Packaging: REEL
Find Alternatives
Resistor value
84.5 Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C