RR1220P-752-D
SUSUMU
SUSUMU RR1220P-752-D
image shown is a representation only
RR1220P-752-D
Description: TF0805 7,5K 0,5% 0,1W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF08057,5K0,5% Rutronik No.: WPR10199 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
7,5K Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C